Košík: 0 položek za 0 Kč
Vaše pozice: MiniVooDoo > Anděl svádí Ďábla

Kategorie

Nejprodávanější

Já + Ty = MY
Anděl Strážný
Medvídek pro štěstí
Úspěch pro Tebe
Vězeň Lásky

Anketa

Která série se ti líbí nejvíce?
Miluj Mě Něžně
(50 %)4436
Uklidni Mě a Vyléč Mě
(9 %)777
Pečuj o Mě a Ochraňuj Mě
(8 %)693
Anděl svádí Ďábla
(9 %)808
Magická Kouzla VooDoo
(15 %)1331
Mini přívěsky - doplňky
(10 %)856
Hlasovalo 8901 návštěvníků.

Anděl svádí Ďábla

Anděl je posel. Někteří lidé věří, že od jejich narození až k jejich smrti je neustále jejich život obklopen přítomností andělů. Každý má u sebe anděla jako ochránce, aby ho chránil a vedl k naplněnému životu. Člověk potřebuje ochranu andělů. V prvé řadě proto, že člověk je nedokonalou a porušenou bytostí, kdežto anděl je dokonalost sama. A na rozdíl od andělů je člověk předmětem  neustálých ďábelských útoků a nástrah. Využijte i Vy pomoc magických Mini Voodoo panenek.

Unikněte ďáblovi

Ďábel je zlý démon, který nás svádí na rozcestí. Jak jistě všichni víte, říká se, že ďábel je padlý anděl. Při pádu z nebeské výše se zaryl hluboko pod zemský povrch a tam založil peklo. A odtud vychází ďábel ven, aby pokoušel lidstvo. Nenechte se zlákat ďáblem. Chraňte sebe i své nejbližší. Pořiďte si magické talismany. Přijměte na svou stranu pozitivní nadpřirozené síly. Braňte se těm zlým.

Magické talismany pomáhají

S ďábly není legrace a jejich jméno bylo pro jistotu dlouhou dobu tabu. Pokud však máte naše magické Voodoo talismany, už se ďábla bát nemusíte. Voodoo panenka anděla i ďábla Vás bude vždy a všude provázet. Postará se o to, abyste se vydali tou správnou cestou. Láska andělů k Vám je čistá a silná. Pokud potřebujete ochranu, vedení či pomoc, obraťte se na naše magické Mini Voodoo panenky. Vybírejte ze série Anděl svádí ďábla.

Nejlépe hodnocené

Reklama

Fanklub facebook minivoodoo

         Facebook minivoodoo

 
Poštovné v ČR zdarma od 990,-Kč

Nové zboží

Příšerka - Monster Šťastná Láska Rozkošná Panda

Aktuality - události

SLEVOMAT akce: sleva 50Kč/ks

20.10.
2017
Celkem 3.250ks sleva 33-36%.
Časově omezená akce.

Soutež o 22ks Minivoodoo

13.04.
2010
Ve spolupráci s časopisem JOY jsme pro fanoušky připravili soutěž na facebooku. 
Copyright © 2008 SKYLIGER, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2008. | Poslední aktualizace: 23. 01. 2018