Košík: 0 položek za 0 Kč
Vaše pozice: MiniVooDoo > Magická Kouzla VooDoo

Kategorie

Nejprodávanější

Já + Ty = MY
Anděl Strážný
Medvídek pro štěstí
Úspěch pro Tebe
Vězeň Lásky

Anketa

Která série se ti líbí nejvíce?
Miluj Mě Něžně
(50 %)4436
Uklidni Mě a Vyléč Mě
(9 %)777
Pečuj o Mě a Ochraňuj Mě
(8 %)693
Anděl svádí Ďábla
(9 %)808
Magická Kouzla VooDoo
(15 %)1331
Mini přívěsky - doplňky
(10 %)856
Hlasovalo 8901 návštěvníků.

Magická Kouzla VooDoo

Zdá se Vám život příliš těžký? Hledáte způsob, jak získat energii a postavit se mu opět tváří v tvář? Už jste vyzkoušeli voodoo magii? Máte z Voodoo strach? Nemusíte. Magická kouzla voodoo jsou určena k tomu, aby Vám i ostatním přinášela pouze dobro. Když se řekne slovo magie, pro mnoho lidí je obklopeno tajemstvím, nedůvěrou, nebo obavou z neznáma. S našimi mini voodoo panenkami se ale bát nemusíte.

Voodoo není černá magie

Síly, které tvoří Voodoo magii jsou všude kolem nás. A především magii tvoří člověk, který tu pozitivní a nadpřirozenou sílu a energii dokáže vnímat, přijímat a předávat. Voodoo je označení magických kultů, které vycházejí z náboženských kořenů v západní Africe. Naneštěstí se ke kultu voodoo také váže řada mýtů a pověr. Znáte ty, ve kterých se propichují hadrové panenky? Pak věřte, že to nemá nic společného s pravým Voodoo, jde jen o výmysl filmového průmyslu. Voodoo není černá magie.

Magická energie Voodoo

Voodoo kouzla jsou především pozitivní energií, která je soustředěna jedním směrem. A to směrem k dobru. Energie vesmíru, země, našeho okolí i naše vlastní nás obklopuje od chvíle, kdy přijdeme na svět. Sami na sobě poznáváme stavy, kdy cítíme, že jsme energií nabití, jindy pociťujeme slabost duševní i tělesnou. Něco nám sílu odčerpalo. Magie sama o sobě neubližuje. Ubližují pouze lidé, kteří ji praktikují. Voodoo magie pomáhá a léčí. Pořiďte svým blízkým originální dárky a magické talismany z naší mini voodoo kategorie Magická kouzla voodoo.

Nejlépe hodnocené

Reklama

Fanklub facebook minivoodoo

         Facebook minivoodoo

 
Poštovné v ČR zdarma od 990,-Kč

Nové zboží

Příšerka - Monster Šťastná Láska Rozkošná Panda

Aktuality - události

SLEVOMAT akce: sleva 50Kč/ks

20.10.
2017
Celkem 3.250ks sleva 33-36%.
Časově omezená akce.

Soutež o 22ks Minivoodoo

13.04.
2010
Ve spolupráci s časopisem JOY jsme pro fanoušky připravili soutěž na facebooku. 
Copyright © 2008 SKYLIGER, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2008. | Poslední aktualizace: 23. 01. 2018