Košík: 0 položek za 0 Kč
Vaše pozice: MiniVooDoo > Miluj Mě Něžně

Kategorie

Nejprodávanější

Já + Ty = MY
Anděl Strážný
Medvídek pro štěstí
Úspěch pro Tebe
Vězeň Lásky

Anketa

Která série se ti líbí nejvíce?
Miluj Mě Něžně
(50 %)4436
Uklidni Mě a Vyléč Mě
(9 %)777
Pečuj o Mě a Ochraňuj Mě
(8 %)693
Anděl svádí Ďábla
(9 %)808
Magická Kouzla VooDoo
(15 %)1331
Mini přívěsky - doplňky
(10 %)856
Hlasovalo 8901 návštěvníků.

Miluj Mě Něžně

Láska. Základní součást našeho života. Díváme se na romantické filmy a někde ve svém srdci si přejeme, aby i nás potkala stejně šťastná láska. Všichni chceme milovat. Chceme lásku dávat i dostávat. Ale především všichni toužíme po šťastné lásce až do smrti. Hledáme naši spřízněnou duši. Už nevíte, kde máte lásku hledat? Zdá se Vám, že už jste vyzkoušeli všechny možnosti? A pořád nic? Pak právě pro Vás jsou tady Mini Voodoo panenky ze série Miluj mě něžně.

Dárek či láskyplný talisman?

Našli jste tu pravou lásku? Milujete? Chcete dát své lásce magický láskyplný talisman? Hledáte originální dárek? Nebo se bojíte, aby Vaše láska neodešla stejně náhle, jako se zjevila? Všichni víme, že láska se hlídat nedá. Nikdo Vám ji nepojistí. A přece existují magické talismany, které mohou Vaši lásku strážit. A to jsou Voodoo panenky Miluj mě něžně. Ptáte se, jak by mohly Vaši lásku ochránit? Je to tím, že Voodoo panenky toho ví o lásce více, než si jen myslíte.

Voodoo magie a láska jedno jsou

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste si lásku přivolali?  Zkoušeli jste různá kouzla či elixíry lásky? Nic nepomohlo? Pak jste na správném místě. Pozitivní nadpřirozená síla Voodoo magie je tady jen pro Vás. Přijměte do svého života Mini Voodoo panenky Miluj mě něžně. Vneste do svého srdce pravou lásku. A když už ji jednou najdete, udržte ji ve svém životě. S tím vším Vám právě pomůže Voodoo magie. Nemusíte se bát černých kouzel. Voodoo magie je pozitivní a láskyplná nadpřirozená síla.

Vyberte si Voodoo panenku Miluj mě něžně.

Nejlépe hodnocené

Reklama

Fanklub facebook minivoodoo

         Facebook minivoodoo

 
Poštovné v ČR zdarma od 990,-Kč

Nové zboží

Příšerka - Monster Šťastná Láska Rozkošná Panda

Aktuality - události

SLEVOMAT akce: sleva 50Kč/ks

20.10.
2017
Celkem 3.250ks sleva 33-36%.
Časově omezená akce.

Soutež o 22ks Minivoodoo

13.04.
2010
Ve spolupráci s časopisem JOY jsme pro fanoušky připravili soutěž na facebooku. 
Copyright © 2008 SKYLIGER, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2008. | Poslední aktualizace: 23. 01. 2018