Košík: 0 položek za 0 Kč
Vaše pozice: MiniVooDoo > Sport

Kategorie

Nejprodávanější

Já + Ty = MY
Anděl Strážný
Medvídek pro štěstí
Úspěch pro Tebe
Vězeň Lásky

Anketa

Která série se ti líbí nejvíce?
Miluj Mě Něžně
(50 %)4441
Uklidni Mě a Vyléč Mě
(9 %)778
Pečuj o Mě a Ochraňuj Mě
(8 %)695
Anděl svádí Ďábla
(9 %)809
Magická Kouzla VooDoo
(15 %)1333
Mini přívěsky - doplňky
(10 %)856
Hlasovalo 8912 návštěvníků.

Sport

Svět žije sportovními hvězdami, rekordmany, mistry světa, Evropy i republiky. Ty nejlepší sportovce máme před očima každý den, ať už v televizi či v novinách. Máte svého oblíbeného sportovce i vy? A co takhle použít jejich věhlas a pořídit si speciální reklamní předměty? Jelikož víme, že kvalitní a originální reklamní kampaň je pro firmu základ, vytvořili jsme pro vás neobvyklou kolekci Mini Voodoo panenek. Vaříme, že si u nás vybere každý.

Reklamní předměty Sport

Jistě víte, že jako reklamní předmět nemůžete použít, cokoliv vám padne do ruky. Reklamní předměty je nutno vybírat obezřetně. Jejich úkolem je zaujmout. Proto vám nabízíme novou kolekci Mini Voodoo panenek Sport. Mezi našimi panenkami naleznete všechny známé sportovce. U nás si vybere každý. Poděkujte svým klientům a zákazníkům originálním způsobem a darujte jim Mini Voodoo panenky z kolekce Sport.

Sport převážně pro velkoobchod

Mini Voodoo panenky ze série sport jsou určeny převážně pro velkoobchod. Věříme, že oceníte jejich originalitu. Samozřejmostí je, že když si u nás vyberete Voodoo panenky jako reklamní předměty, budou se honosit například vaším logem, firemními barvami či vaším sloganem. Záleží jen na vás, jak bude v konečné fázi Mini Voodoo panenka vypadat. Vybírejte z naší speciální nabídky Sport.

Nejlépe hodnocené

Reklama

Fanklub facebook minivoodoo

         Facebook minivoodoo

 
Poštovné v ČR zdarma od 990,-Kč

Nové zboží

Příšerka - Monster Šťastná Láska Rozkošná Panda

Aktuality - události

SLEVOMAT akce: sleva 50Kč/ks

20.10.
2017
Celkem 3.250ks sleva 33-36%.
Časově omezená akce.

Soutež o 22ks Minivoodoo

13.04.
2010
Ve spolupráci s časopisem JOY jsme pro fanoušky připravili soutěž na facebooku. 
Copyright © 2008 SKYLIGER, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2008. | Poslední aktualizace: 16. 02. 2018