Košík: 0 položek za 0 Kč
Vaše pozice: MiniVooDoo > Znamení zvěrokruhu

Kategorie

Nejprodávanější

Já + Ty = MY
Anděl Strážný
Medvídek pro štěstí
Úspěch pro Tebe
Vězeň Lásky

Anketa

Která série se ti líbí nejvíce?
Miluj Mě Něžně
(50 %)4441
Uklidni Mě a Vyléč Mě
(9 %)778
Pečuj o Mě a Ochraňuj Mě
(8 %)695
Anděl svádí Ďábla
(9 %)810
Magická Kouzla VooDoo
(15 %)1334
Mini přívěsky - doplňky
(10 %)856
Hlasovalo 8914 návštěvníků.

Znamení zvěrokruhu

Jistě moc dobře víte, ve kterém znamení zvěrokruhu jste se narodili. Kdo by to nevěděl. Ať už horoskopům věříte, nebo ne, jistě jste si alespoň jednou či dvakrát přečetli, co vás čeká a nemine. Možná se předpovědi splnily, možná také ne. Ale jisté je, že byste neměli na znamení zvěrokruhu zanevřít. Proto i my pro vás máme speciální nabídku Mini Voodoo panenek.

Znamení zvěrokruhu vládnou světu

Existuje obrovské množství výkladů znamení zvěrokruhu. Charakterizovat člověka jen podle znamení, ve kterém se narodil, je velice všeobecné a tedy ne zcela přesné. Jak všichni víte, máme dvanáct znamení zvěrokruhu. Každé z těchto znamení zvěrokruhu vládne jeden měsíc v roce a během celého roku se vystřídají u žezla všechna znamení. Magickou sílu jednotlivých znamení najdete i v našich Mini Voodoo panenkách. Přesvědčte se na vlastní kůži.

Duše znamení zvěrokruhu

Zvěrokruh neboli zvířetník či zodiak je myšlený pás, který se táhne po nebeské sféře. Samotné české označení zvěrokruh není zcela správným překladem řecko-latinského označení zodiakus. To nesouvisí se slovním základem zvíře, ale spíše zoé - oduševnělá bytost. Původ slova se váže k představě, že nebeská tělesa jsou obdařena vlastní duší. Stejně tak naše Mini Voodoo panenky znamení zvěrokruhu. Vyzkoušejte jejich kouzla i vy. Vyberte si společníka do života, který se k vám bude hodit úplně nejvíce. Každý u nás najde svou panenku znamení zvěrokruhu.

Nejlépe hodnocené

Reklama

Fanklub facebook minivoodoo

         Facebook minivoodoo

 
Poštovné v ČR zdarma od 990,-Kč

Nové zboží

Příšerka - Monster Šťastná Láska Rozkošná Panda

Aktuality - události

SLEVOMAT akce: sleva 50Kč/ks

20.10.
2017
Celkem 3.250ks sleva 33-36%.
Časově omezená akce.

Soutež o 22ks Minivoodoo

13.04.
2010
Ve spolupráci s časopisem JOY jsme pro fanoušky připravili soutěž na facebooku. 
Copyright © 2008 SKYLIGER, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2008. | Poslední aktualizace: 21. 02. 2018